logo biuro podróży
kambodża mapa

 

Nasze Biuro Podróży PETERPAN TRAVEL

Jesteśmy niezależnym organizatorem wycieczek. Nasze biuro turystyczne i Polsko-Tajska firma, bazuje w Tajlandii. Dyrektorem biura jest Dariusz Piotr Palczewski, urodzony w Polsce, od 32 lat mieszkający w Tajlandii. Firma posiada wymagany prawnie wpis do rejestru firm w Tajlandii -Nr.0845554000307. Posiadamy licencję wydaną przez Ministerstwo Turystyki w Tajlandii – Tourism Licence TAT No.: 33/04982.

Organizujemy wycieczki: Kambodża, Tajlandia, Wietnam i inne kraje południowo-wschodniej Azji, indywidualnie w dowolnym terminie.

Wszystkie programy wypraw są przygotowywane na życzenie, stosownie do preferencji i zainteresowań, nawet dla jednej osoby.

Cena wycieczki
Nie mamy ukrytych kosztów, w odróżnieniu do innych biur podróży nie pobieramy dodatkowych opłat za przejażdżki łodzią, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego opłat lotniskowych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i Parków Narodowych, przelotów w Azji, opłat paliwowych i innych transportowych. To wszystko u nas w cenie !.

Nasze ceny wyjazdów prywatnych są porównywalne z ofertami wycieczek grupowych innych biur.

Nie wymagamy całej opłaty od razu. Preferujemy płatność w trzech ratach: zaliczka i dwie raty.
Siedziba biura podróży
Jesteśmy na miejscu – nasze biuro jest w Nakhon Phanom w Tajlandii oraz mamy biura partnerskie w Krabi (Tajlandia), Hanoi (Wietnam), Siem Reap (Kambodża), Kuala Lumpur (Malezja), Kota Kinabalu (Borneo), Singapur, Yogjakarta (Indonezja).
Inspekcja hoteli i wycieczek
Regularnie dokonujemy inspekcji poszczególnych wycieczek i hoteli, weryfikujemy kategorie świadczeń turystycznych, sprawdzamy nowe hotele i oceniamy restauracje. Dobieramy hotele – preferujemy kameralne i czyste hotele o najlepszej lokalizacji oraz sprawdzone restauracje z miejscową kuchnią w dobrym smaku.
Przewodnicy
Zapewniamy kwalifikowanych przewodników, urodzonych i wykształconych w okolicach destynacji oraz “gorącą linię” po polsku – obsługa polskiego rezydenta-organizatora od 25 lat w Tajlandii.

 

Dlaczego domena siam.pl?

Siam (po polsku używano nazwy Syjam) to stara nazwa Królestwa Tajlandii, do 1949 roku. Państwo Siam ze stolicą w Ajutthaji objęło w XV wieku prawie cały Półwysep Indochiński, ze znacznym obszarem dzisiejszej Kambodży, Birmy, Laosu, i Malezji. Flaga Syjamu była biało-czerwona.