“Od gór do morza” : TAJLANDIA wycieczki w Chiang Mai oraz wypoczynek w Krabi

Zwiedzanie i wypoczynek: stare świątynie w Chiang Mai oraz najwyższa góra w Tajlandii, parki narodowe, trekking i wioski górskie, wodospady. Drugi tydzień to aktywny odpoczynek na najpiękniejszym wybrzeżu Tajlandii.

Więcj info tu: https://tajlandiawycieczki.pl/

Przykładowy program wycieczki objazdowej Tajlandia “Od gór do morza”

Dzień 1    wylot do Chiang Mai – bilety do Tajlandii we własnym zakresie lub za naszym pośrednictwem

TAJLANDIA wycieczki – historia i natura

Dzień 2    Chiang Mai      Przylot do Chiang Mai, spotkanie z naszym kierowcą i krótki przejazd do kameralnego hotelu w centrum miasta. Zakwaterowanie. Polecamy – tajski masaż – szybko usunie zmęczenie po długich lotach i jet lag. Wieczorem polecamy spacerek na night bazaar – wybór dobrego jedzonka.

Dzień 3    Doi Inthanon NP      Wycieczka na najwyższą góre w Tajlandii i do parku narodowego – Doi Inthanon 2565 m.n.p.m . Po zaliczeniu wierzchołka, dwie godziny trekkingu  oraz zwiedzimy świątynie królewskie. Jest to łatwa i przyjemna wycieczka krajobrazowa, pozwoli na zaadoptowanie się do czasu i klimatu przed zwiedzaniem świątyń w następnych dniach. Zajrzymy do wodospadów, odwiedzimy lokalne rynki. Po wycieczce powrót do hotelu i czas na relaks oraz wieczorem spacerek na  uliczki starego miasta, pełne nastroju i fajnego klimatu.

Dzień 4   Chiang Mai      Zwiedzanie wspaniałej świątyńi Doi Suthep oraz najważniejszych świątyń z XIII i XIV wieku.

Dzień 5   Chiang Mai      Wioski górskie, trekking do wodospadów, jazda na słoniach , rafting tratwami bambusowymi.

Dzień 6   Chiang Mai      wolne, możliwość skorzystania z wielu wycieczek fakultatywnych

TAJLANDIA wycieczki morskie

Dzień 7  Chiang Mai > Krabi      Transfer na lotnisko i przelot  do Krabi. W kurorcie Ao-nang 300-metrowe klify wystają z turkusowej wody. Na horyzoncie 100 wysp i wysepek, kilka z nich ma malutkie, cudowne plaże. Zakwaterowanie w kameralnym hotelu w Ao-nang. Relaks po podróży. Polecamy tajski masaż olejowy, na brzegu morza, wśród palm kokosowych i przyjemnej bryzy od morza.

Dzień 8   Aonang w Krabi      Prywatna wycieczka krajobrazowo-plażowa, tajską łódką długo-rufową do najbliższych wysepek w archipelagu Krabi. Trzy przystanki na pięknych plażach, po godzinie-półtorej na plaży. Na półwyspie Railay są zacumowane łódki-bary, gdzie można zamówić posiłek. Godzina powrotu według życzenia.

Dzień 9   Aonang w Krabi     Morskie Jaskinie (w kameralnej grupie ze względów bezpieczeństwa) – kajakiem do morskich jaskiń i zadziwiających formacji skalnych. W połowie podróży lunch w lokalnej restauracji. W jednej z jaskiń można odnaleźć prehistoryczne malowidła naskalne sprzed wielu tysięcy lat.

TAJLANDIA wypoczynek

Dzień 10-11   Aonang w Krabi         wolne.  Nudzić się nie będzie bo Krabi jest znakomitą bazą wypraw, zarówno morskich jak i do parków narodowych na lądzie, zostaną one wcześniej zaproponowane i omówione.

Dzień 12    W zależności od godziny wylotu będzie transfer na lotnisko na wylot powrotny do Europy.

UWAGA: Jest to przykładowy program: napisz do nas – dopasujemy go do Twoich wymagań i terminu.