Singapur Kambodża

Singapur Kambodża wersja do druku

Przykład programu wycieczki, Cena od 1500.-$ za osobę

Dzień 1    przelot do Singapuru, bezpośredni LOTEM z Warszawy.

SINGAPUR

Dzień 2   SINGAPUR.   Przylot do Singapuru 18:05. Spotkanie na lotnisku. Transfer do hotelu. Po odpoczynku spacer po centrum Singapuru.   Nocleg w Singapurze.

Dzień 3   SINGAPUR (B)    Cało-dzienne zwiedzanie Singapuru. Najważniejsze atrakcje: Singapore Flier http://www.singaporeflyer.com/ Marina Bay, Ogrody http://www.gardensbythebay.com.sg/en.html   Opcja: wizyta na wyspie Sentosa. https://www.sentosa.com.sg/   Nocleg w Singapurze.

Dzień 4     SINGAPORE – SIEM REAP – TONLE SAP (B)   Transfer na lotnisko i przelot do Siem Reap w Kambodży. 20 minut transferu i  zakwaterowanie w hotelu.   Spacer po Pub Streets.   Nocleg w Siem Reap.

SIEM REAP

Dzień 5    SIEM REAP (B)   Wyprawa nad jezioro Tonle Sap; zobaczymy wioski na palach, spokojne życie prostych ludzi, piękne krajobrazy.     Powrót do hotelu i czas na khmerski masaż oraz nocne bazary.     Nocleg w Siem Reap.

TONLE SAP – Największe jezioro w południowo-wschodniej Azji, jego powierzchnia zmienia się od 2600km2 w porze suchej – od listopada do kwietnia (głębokość wody 1 metr), do 16000km2 (głębokośc wody 10 metrów) w porze deszczowej – od czerwca do pażdziernika. Polega to na tym, że odpływ/dopływ jeziora, rzeka Tonle Sap, zmienia swój bieg w porze deszczowej i zaczyna wtłaczać wodę do jeziora z Mekongu, który w związku z silnymi opadami i topnieniem śniegów w Himalajach ma jej nadmiar. Wtedy jezioro jest największym producentem ryb słodkowodnych na świecieW 1997 roku system hydro-geograficzny jeziora został uznany przez UNESCO jako Rezerwat Biosfery.

Dzień 6    ANGKOR WAT (B)   Wycieczka do światyń Angkoru.   Zwiedzanie świątyń Ta Prom, Angkor Wat, Bayon, Angkor Thom, Phimeanakas, Terrace of the Elephants, Terrace of Leper King.

Angkor jest jedną z najważniejszych i najwspanialszych atrakcji archeologicznych świata. Ten największy na świecie (400 kilometrów kwadratowych) kompleks świątynny (prawie tysiąc świątyń) był między IX, a XV wiekiem stolicą Imperium Khmerskiego.

Angkor Wat – największy kompleks świątyń na świecie. Angkor Thom – w XII wieku największe miasto świata i tajemnicza świątynia Bajon z 54 wieżami a na nich 216 wyobrażeń medytującej twarzy oraz Ta Prohm, gdzie kręcono film „Tomb Raider”; spacer pośród wielkich drzew oraz gigantycznych korzeni, oplatających świątynię.  

Po powrocie czas na Pub Street i market.   Nocleg w Siem Reap.

OTRES BEACH

Dzień 7    SIEM REAP – OTRES BEACH (B)   Transfer na lotnisko i przelot do Sihanoukville i dalej na plażę Otres . Zakwaterowanie w hotelu .

Dzień 8-13    OTRES BEACH (B)   Wypoczynek  i plażowanie.   Noclegi na wyspie.

Dzień 14    OTRES BEACH – SINGAPORE  (B)   Transfer na lotnisko w Sihanoukville. Przelot do Singapuru przez Kuala Lumpur. Przylot 19:40. O północy przelot LOTEM bezpośrednio do Warszawy.

Dzień 15  przylot do Warszawy.

Cena programu obejmuje następujące świadczenia:

  • indywidualnie organizowana prywatna wyprawa
  • zakwaterowanie w dobranych hotelach 3* ze śniadaniami
  • wymienione prywatne wycieczki i transfery, bilety wstępu
  • tajska przepłacona karta SIM do bezpłatnego kontaktu z biurem
  • lokalni przewodnicy podczas wycieczek

Koszty ponoszone indywidualnie, na miejscu, przez osoby uczestniczące w wyjeździe:

  • -ubezpieczenie (polecamy World Nomads Insurance),
  • -przeloty do Singapuru
  • -wiza do Kambodży (można wyrobić na necie)
  • -posiłki nie ujęte w programie ,
  • -wydatki własne (mini barek, telefony, pranie, etc.)

wycieczka Singapur Kambodża wersja do druku

Przykład programu, Cena od 1500.-$ za osobę

https://siam.pl/kontakt/Zapytaj o tę wycieczkę